zapraszamy naszych pacjentów

do korzystania z naszych usług online

Zapraszamy do korzystania z e-USŁUG

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowy portal internetowy, za pomocą którego będzie można skorzystać online z usług oferowanych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie. Główna strona portalu e-usługi zawiera kolorowe kafelki, które po kliknięciu kierują nas do wybranych modułów e-usług. Poniżej przedstawiamy Państwu krótki opis poszczególnych modułów.

e-REJESTRACJA

Przy jego pomocy modułu e-REJESTRACJA pacjenci mogą zdalnie dokonywać rejestracji wizyt do wybranej poradni specjalistycznej. Z uwagi na to, że rejestracja w systemie wiąże się z dostępem do chronionych danych pacjenta, aby dokonać pierwszej rejestracji, należy przyjść do Naszej placówki z dokumentem potwierdzającym tożsamość i tu w Centralnej Rejestracji założyć konto użytkownika. W ten sposób zmniejszymy ryzyko nieautoryzowanego dostępu do danych pacjenta. Po założeniu konta pacjent będzie mógł w pełni korzystać z funkcjonalności portalu z każdego komputera, który ma dostęp do Internetu.
W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kliknąć na kafelek „instrukcja” tego samego koloru.

e-BADANIA

Moduł e-badania przeniesie Państwa do internetowej platformy publikacji wyników eLABORANT. Dzięki tej platformie będziecie mieli Państwo dostęp do wyników badań wykonanych w Naszym laboratorium. Dostęp do aplikacji uzyskują pacjenci, którym laboratorium dało uprawnienia do korzystania z tej usługi. Dostęp do serwisu otrzymuje się z laboratorium podczas rejestracji zlecenia.
Szczegółową instrukcję zobaczyć można po kliknięciu na napis „instrukcja” na dole platformy eLABORANT.

e-ZLECENIA

Moduł e-zlecenia przeznaczony jest dla Naszych kontrahentów. Umożliwia zlecanie i przeglądanie badań online, rejestrowanie wizyt, dodawanie skierowań.

e-KOLEJKI

Moduł e-kolejki służy do podglądania terminów oczekiwania na wizytę u konkretnego lekarza specjalisty. Poniższe zestawienie pokazuje tylko terminy dostępne w e-REJESTRACJI.

Istnieje możliwość, że w sposób tradycyjny uda nam się zapisać na wizytę w terminie wcześniejszym.

e-KONSULTACJE

Moduł e-KONSULTACJE pozwala na komunikację z personelem medycznym w razie potrzeby uzyskania konsultacji. Do dyspozycji mają Państwo trzy drogi komunikacji:
Często zadawane pytania - w tym miejscu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Pacjentów pytania dotyczące leczenia oraz postępowania w razie kontaktu z jednostkami SPZOZ w Działdowie. Pytania i odpowiedzi zamieszczane będą na bieżąco, wraz ze zwiększającą się liczbą zgłoszeń.
Konsultacja mailowa - ten rodzaj komunikacji pozwala na przesłanie wiadomości elektroniczną zawierającej pytanie na które Pacjent chciałby otrzymać odpowiedź. Odpowiedź zwrotną otrzymają państwo drogą elektroniczną na podaną przez Pacjenta skrzynkę e-mail,
Konsultacja Skype - konsultacja wspomagana komunikatorem Skype pozwalającym na przesyłanie dźwięku i wideo za pośrednictwem internetu.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat instalacji programu Skype należy kliknąć na kafelek „instrukcja” tego samego koloru.

e-RECEPTA

Moduł jeszcze nie aktywny, ponieważ zgodnie z nowelizacją ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 roku o systemie informacji w ochronie zdrowia usługa e-Recepty będzie dostępna w Polsce od 1 sierpnia 2016 roku.

DLA PACJENÓW
Znajdują się tu informacje o Nas, przydatne linki, informacje o pracy lekarzy w poradniach, lista usług świadczonych przez SPZOZ w Działdowie, informacje o przygotowaniu do badań, programy profilaktyczne realizowane w SPZOZ, linki do stron o zdrowiu oraz informacje o warunkach świadczonych usług (prawa i obowiązki pacjenta, warunki przyjęcia do szpitala, regulamin odwiedzin).

DLA PERSONELU
Jest to moduł zamknięty, przeznaczony tylko dla pracowników SPZOZ w Działdowie.

Samodzielny Publizczny Zakład opieki Zdrowotnej w Działdowie

Samodzielny publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej